Spolužáci.cz končí

Mrzí nás to, ale služba Spolužáci.cz končí. Všechny fotografie a dokumenty ze své třídy si však můžete stáhnout až do 31. 8. 2018, kdy Spolužáci poběží v omezeném provozu. Zjistit více

Prosíme, buďte obezřetní a dávejte pozor na podvodné e-maily, které slibují zarchivování dokumentů a fotografií. Takovou možnost nenabízíme a s těmito e-maily nemáme žádnou spojitost. Společnost Seznam.cz nikdy nevyžaduje zaslání vašich hesel, proto na takové e-maily nereagujte a nezasílejte osobní informace.

« Zpět na úvodní stránku

Elektrická energetika

Typy elektráren, schémata a mapy

pdfTyp dokumentu: pdf

Uložit dokument

velikost: 785,39 kB

  Nelíbí se mi 2

Komentáře k tomuto dokumentu

 • Už se začalo z vyhořelých palivových článků těžit plutonium. Až vzniknou jaderné elektrárny na plutonium tak zase svět získá nový zdroj energie a nebude třeba stavět úložiště. Zatím plutonium těží v odstředivkách jen Írán.
 • zdenek kostka
  zdenek kostka
  atom je dnes jedna s ekonomickych cest zalezi jen na lidech aby udelali vse pro bezpecnost tohoto zdroje a co nejvice vyuzvat prirodni zdroje voda,vitr,slunce.
 • Svatopluk PECINA
  Svatopluk PECINA
  Vezmu to postupně. 1.Pokud jde o úpravu, tak je víc než hrozná. 2.Po odborné stránce je tam toho tolik, že je to přeplácané. Asi by se vyplatilo to lépe upravit nebo rozdělit na více příprav. 3.Pojem elektrická energetika jsem viděl poprvé v životě.

Okomentuj tento dokument - pro tuto akci se musíte nejdříve přihlásit >.