Spolužáci.cz končí

Mrzí nás to, ale služba Spolužáci.cz končí. Všechny fotografie a dokumenty ze své třídy si však můžete stáhnout až do 31. 8. 2018, kdy Spolužáci poběží v omezeném provozu. Zjistit více

Prosíme, buďte obezřetní a dávejte pozor na podvodné e-maily, které slibují zarchivování dokumentů a fotografií. Takovou možnost nenabízíme a s těmito e-maily nemáme žádnou spojitost. Společnost Seznam.cz nikdy nevyžaduje zaslání vašich hesel, proto na takové e-maily nereagujte a nezasílejte osobní informace.

« Zpět na úvodní stránku

Aero L-39 - "Albatros"

Dvoumístný cvičný proudový letoun L-39 "Albatros" je určen k základnímu i rozšířenému výcviku pilotů. Je to celokovový dolnoplošník poloskořepinové konstrukce s tandemovým uspořádáním posádky poháněný motorem AI-25TL o tahu 19,9 kN.

txtTyp dokumentu: txt

Uložit dokument

velikost: 8,28 kB

  Nelíbí se mi 2

Komentáře k tomuto dokumentu

 • Jaromír Sýkora
  Jaromír Sýkora
  V odstavci o přistávacím zařízení je napsáno, že jsou použity dvoudiskové brzdy. To platilo jen u prvních a tedy lehčích verzí. Těžší verze mají brzdy tříkotoučové.
 • zdenek kostka
  zdenek kostka
  je to to nejkrasnejsi letadlo aspn pro mne no zapad nam ho znicil jako vse ostani co jsme meli dobr ted jsme na kolenou a kdo vi jak to dopadne
 • Marie Bačovská
  Marie Bačovská
  Budte radi ze je nepotrebujete jsou to jen vyletni letadla nemneli by zadnou moznost se vracet na letiste tak ze by brzdi nepotrebovali.

Okomentuj tento dokument - pro tuto akci se musíte nejdříve přihlásit >.